1,5% dla FUNDACJI NAJWYŻSZY CZAS!

Przekazując 1,5% dla Fundacji NCZ! (KRS: 0000438043) wspierasz wolne, niezależne media! Otrzymasz też od nas PREZENT: dowolny e-book wydawnictwa Najwyższego Czasu! oraz papierową książkę tajemnicznej Barbary Buonaffiori pt. „Leksykon prawdziwej kobiety”

Rozliczenie PIT za 2023 rok przygotuje za Ciebie urząd skarbowy. Od 15 lutego Twój e-PIT będzie dostępny w serwisie podatki.gov.pl. E-PIT trzeba zatwierdzić do 30 kwietnia 2024 roku!

JAK ZAAKCEPTOWAĆ PIT ROZLICZONY PRZEZ URZĄD SKARBOWY

1. W serwisie podatki.gov.pl wybierz: „e-Urząd Skarbowy” (w prawym, górnym rogu), a następnie wybierz: „Twój e-PIT

2. Wpisz swoje dane:

– PESEL (albo: NIP i datę urodzenia)
– kwotę przychodu z deklaracji za rok 2022
– kwotę przychodu z jednej z informacji od pracodawców (np. PIT-11) za 2023 rok

lub użyj swojego profilu zaufanego.

3. Na głównym ekranie zobaczysz informację o OPP, masz do wyboru 2 opcje:

JEŚLI ROBISZ TO PO RAZ PIERWSZY:

  • wybierz z listy numer KRS Fundacji Najwyższy Czas: 0000438043
  • wskaż cel szczegółowy (jeśli chcesz)
  • zaznacz zgodę na przekazanie nam informacji o 1,5% podatku

JEŚLI ROK TEMU WYBRAŁEŚ INNĄ ORGANIZACJĘ NIŻ FUNDACJA NAJWYŻSZY CZAS:

  • wybierz opcję: „Zmieniam organizację
  • wybierz z wykazu OPP Fundację Najwyższy Czas: 0000438043
  • zatwierdź tę zmianę

4. Zaakceptuj i wyślij zeznanie

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1,5%. Przekazując nawet niewielką sumę wspierasz naszą działalność na rzecz propagowania wolności gospodarczej.

Dzięki Tobie rozwijamy media (zwłaszcza internetowe) promujące wolnorynkowy punkt widzenia i organizujemy ogólnodostępne konferencje, na które zapraszamy czołowych przedstawicieli środowiska konserwatywno – liberalnego.

Dzięki Tobie głos wolnościowców codziennie, na dużą skalę, rozbrzmiewa w sieci, a dwa razy w roku mogą Państwo osobiście spotkać się z czołowymi przedstawicielami naszego ruchu.

Twój 1,5% to prawdziwy dar na wolność w Polsce, który jest potrzebny szczególnie teraz, gdy fala socjalistycznej propagandy zdaje się wzbierać!

DARMOWY PROGRAM DO PIT

Jeśli rozliczasz PIT samodzielnie skorzystaj z darmowego programu polecanego przez nas

Zachęcamy do rozliczenia podatku PIT przy pomocy renomowanego programu e-pity.pl (wersja online). Z oprogramowania – dostępnego dla Organizacji Pożytku Publicznego – skorzystano ponad 20 milionów razy.

Do jego uruchomienia wystarczy praktycznie dowolny komputer z dostępem do sieci. Aplikacja jest bezpieczna. Wszystkie newralgiczne dane są przetwarzane po stronie użytkownika (nie są – bez Twojej zgody – wysyłane na serwer). Program pozwala w prosty sposób przekazać naszej fundacji 1,5%. KRS 0000438043 jest w nim wpisany w na stałe: