Jak zwykłe zakupy online zmienić w coś magicznego?

Fundacja Najwyższy Czas od 2012 roku prowadzi działania w zakresie wspierania ideowej prawicy – środowisk wiernych wolności i tradycyjnym wartościom. Od teraz może nas wesprzeć każdy, kto kupuje w internecie – nie płacąc ani grosza więcej niż za zwykłe zakupy.

Umożliwia to serwis FaniMani.pl, w którym Fundacja Najwyższy Czas założyła swój profil. Jeśli internauta robiący zakupy online będzie chciał wesprzeć organizację, wystarczy, że wejdzie na stronę FaniMani.pl, kliknie “Wspieram”, wybierze sklep i zrobi zakupy jak zwykle. Określony procent wartości zakupów trafi do organizacji wybranej przez użytkownika. 

W ten sposób już prawie 2mln zł trafiło do organizacji społecznych!

Aby korzystać z FaniMani i wspierać Fundację Najwyższy Czas wystarczy zainstalować rozszerzenie do przeglądarki – Przypominajkę, albo pobrać aplikację mobilną FaniMani dla systemów Android albo iOS. 

Fundacja Najwyższy Czas realizuje wiele projektów, o których możecie przeczytać tutaj. Pieniądze z darowizn w całości przekazywane są na cele statutowe Fundacji. 

“Naszą obecność w FaniMani traktujemy jako dodatkowy sposób zbierania darowizn na realizowanie naszej działalności. Gorąco zachęcamy do wspierania nas przy okazji każdych zakupów w internecie”

podsumowuje Adam Wojtasiewicz, prezes zarządu Fundacji

Czym jest FaniMani.pl?

FaniMani.pl to pierwszy w Polsce i jedyny serwis internetowy, umożliwiający bezpłatne wspieranie organizacji i inicjatyw społecznych przy okazji zakupów online. W serwisie zarejestrowanych jest prawie 6000 organizacji, a do programu dołączyło ponad 1100 sklepów internetowych, wśród których jest wiele znanych marek.